Formularz wyszukiwania
Zaloguj
Logo ZUT Uczelnia powstała w wyniku połączenia Akademii Rolniczej w Szczecinie i Politechniki Szczecińskiej
--

  WI1, NIEDZIELA, 2019-12-15, godz: 08:00

LpGodzSalaNazwisko i imię
1.08:00
09:35
WI-1- 010 lab
N1_I_L_11B
Piotr Bartków mgr
Narzędzia inżynierskie
2.08:00
09:35
WI-1- 308 lab
N1_I_L_10A
Kamil Bortko mgr
Narzędzia inżynierskie
3.08:00
09:35
WI-1- 128 aud
N1_I_A_20
Leszek Drobiazgiewicz dr inż.
Metody numeryczne
4.08:00
09:35
WI-1- 317 lab
N1_I_L_12B
Marcin Pluciński dr inż.
Narzędzia inżynierskie
5.08:00
09:35
WI-1- 200 wyk
BP2_Iiius_W_42
Grzegorz Śliwiński dr inż.
Infrastruktura Internetu i usługi

  WI1, NIEDZIELA, 2019-12-15, godz: 08:50

LpGodzSalaNazwisko i imię
6.08:50
15:05
WI-1- 307 lab
SP_CAMW_L_01
Maciej Roszkowski dr inż.
MOC 20741 Networking with Windows Server

  WI1, NIEDZIELA, 2019-12-15, godz: 09:40

LpGodzSalaNazwisko i imię
7.09:40
11:20
WI-1- 010 lab
N1_I_L_10B
Piotr Bartków mgr
Narzędzia inżynierskie
8.09:40
11:20
WI-1- 302 lab
BP1_Mk_L_41B
Piotr Błaszyński dr inż.
Metody kompilacji
9.09:40
11:20
WI-1- 308 lab
N1_I_L_11A
Kamil Bortko mgr
Narzędzia inżynierskie
10.09:40
11:20
WI-1- 011 lab
N1_I_L_20C
Leszek Drobiazgiewicz dr inż.
Metody numeryczne
11.09:40
11:20
WI-1- 007 lab
N2_I_L_1A
Bartłomiej Małachowski dr inż.
Duże zbiory danych
12.09:40
11:20
WI-1- 317 lab
N1_I_L_11B
Marcin Pluciński dr inż.
Narzędzia inżynierskie
13.09:40
11:20
WI-1- 208 lab
BP2_Iiius_L_42
Grzegorz Śliwiński dr inż.
Infrastruktura Internetu i usługi
14.09:40
11:20
WI-1- 303 lab
N1_I_L_20A
Gerard Wawrzyniak mgr inż.
Algorytmy 2

  WI1, NIEDZIELA, 2019-12-15, godz: 11:25

LpGodzSalaNazwisko i imię
15.11:25
13:00
WI-1- 010 lab
N1_I_L_12B
Piotr Bartków mgr
Narzędzia inżynierskie
16.11:25
13:00
WI-1- 302 lab
BP1_Mk_L_41A
Piotr Błaszyński dr inż.
Metody kompilacji
17.11:25
13:00
WI-1- 308 lab
N1_I_L_12A
Kamil Bortko mgr
Narzędzia inżynierskie
18.11:25
13:00
WI-1- 007 lab
N2_I_L_1C
Bartłomiej Małachowski dr inż.
Duże zbiory danych
19.11:25
13:00
WI-1- 128 wyk
PO2_Sniiz_W
Marcin Pluciński dr inż.
Sieci neuronowe i ich zastosowania
20.11:25
13:00
WI-1- 011 lab
N1_I_L_10B
Maciej Poliwoda dr inż.
Wprowadzenie do informatyki
21.11:25
13:00
WI-1- 208 lab
BP2_Iiius_L_42
Grzegorz Śliwiński dr inż.
Infrastruktura Internetu i usługi
22.11:25
13:00
WI-1- 303 lab
N1_I_L_20B
Gerard Wawrzyniak mgr inż.
Algorytmy 2

  WI1, NIEDZIELA, 2019-12-15, godz: 13:30

LpGodzSalaNazwisko i imię
23.13:30
15:05
WI-1- 129 wyk
BP1_Mk_W_41
Piotr Błaszyński dr inż.
Metody kompilacji
24.13:30
15:05
WI-1- 206 wyk
N2_I_W_2
Tomasz Lipczyński dr inż.
Podstawy pracy kierowniczej
25.13:30
15:05
WI-1- 317 lab
PO2_Sniiz_L_31
Marcin Pluciński dr inż.
Sieci neuronowe i ich zastosowania
26.13:30
15:05
WI-1- 011 lab
BP2_Aiwt_L_42A
Maciej Poliwoda dr inż.
Aplikacje internetowe w technologii .NET
27.13:30
15:05
WI-1- 303 lab
N1_I_L_20C
Gerard Wawrzyniak mgr inż.
Algorytmy 2
28.13:30
15:05
WI-1- 302 lab
N1_I_L_20A
Sławomir Wernikowski mgr inż.
Systemy operacyjne

  WI1, NIEDZIELA, 2019-12-15, godz: 15:10

LpGodzSalaNazwisko i imię
29.15:10
16:45
WI-1- 010 lab
N1_I_L_14B
Piotr Bartków mgr
Narzędzia inżynierskie
30.15:10
16:45
WI-1- 315 lab
N1_I_L_30B
Mariusz Borawski dr hab.inż.
Grafika komputerowa i wizualizacja
31.15:10
16:45
WI-1- 308 lab
N1_I_L_13A
Kamil Bortko mgr
Narzędzia inżynierskie
32.15:10
16:45
WI-1- 309 lab
N1_I_L_14A
Mykhailo Fedorov dr inż.
Programowanie 1
33.15:10
16:45
WI-1- 303 lab
N1_I_L_10B
Mateusz Kłos mgr inż.
Programowanie 1
34.15:10
16:45
WI-1- 129 aud
N2_I_A_24,28
Tomasz Lipczyński dr inż.
Podstawy pracy kierowniczej
35.15:10
16:45
WI-1- 317 lab
N1_I_L_12A
Marcin Pluciński dr inż.
Narzędzia inżynierskie
36.15:10
16:45
WI-1- 011 lab
BP2_Aiwt_L_42B
Maciej Poliwoda dr inż.
Aplikacje internetowe w technologii .NET
37.15:10
16:45
WI-1- 313 lab
N1_I_L_30A
Dariusz Sychel mgr inż.
Modelowanie i symulacja systemów
38.15:10
16:45
WI-1- 316 lab
BP1_Pwjs_L_41A
Wakat Wakat
Programowanie w językach skryptowych
39.15:10
16:45
WI-1- 128 wyk
N1_I_W_02
Sławomir Wernikowski mgr inż.
Systemy operacyjne

  WI1, NIEDZIELA, 2019-12-15, godz: 16:50

LpGodzSalaNazwisko i imię
40.16:50
18:25
WI-1- 010 lab
N1_I_L_13B
Piotr Bartków mgr
Narzędzia inżynierskie
41.16:50
18:25
WI-1- 315 lab
N1_I_L_31A
Mariusz Borawski dr hab.inż.
Grafika komputerowa i wizualizacja
42.16:50
18:25
WI-1- 308 lab
N1_I_L_14A
Kamil Bortko mgr
Narzędzia inżynierskie
43.16:50
18:25
WI-1- 309 lab
N1_I_L_13A
Mykhailo Fedorov dr inż.
Programowanie 1
44.16:50
18:25
WI-1- 303 lab
N1_I_L_11A
Mateusz Kłos mgr inż.
Programowanie 1
45.16:50
18:25
WI-1- 011 lab
N1_I_L_30A
Maciej Poliwoda dr inż.
Inżynieria oprogramowania
46.16:50
18:25
WI-1- 313 lab
N1_I_L_30B
Dariusz Sychel mgr inż.
Modelowanie i symulacja systemów
47.16:50
18:25
WI-1- 316 lab
BP1_Pwjs_L_41B
Wakat Wakat
Programowanie w językach skryptowych

  WI1, NIEDZIELA, 2019-12-15, godz: 18:30

LpGodzSalaNazwisko i imię
48.18:30
20:05
WI-1- 315 lab
N1_I_L_30A
Mariusz Borawski dr hab.inż.
Grafika komputerowa i wizualizacja
49.18:30
20:05
WI-1- 215 wyk
N1_I_1 rok_W
Mykhailo Fedorov dr inż.
Programowanie 1
50.18:30
20:05
WI-1- 011 lab
N1_I_L_30B
Maciej Poliwoda dr inż.
Inżynieria oprogramowania