Logo ZUT Uczelnia powstała w wyniku połączenia Akademii Rolniczej w Szczecinie i Politechniki Szczecińskiej
    TV top TV info rabbit TV
--

  WI1, WTOREK, 2022-12-06, godz: 08:15

LpGodzSalaNazwisko i imię
1.08:15
12:00
WI-1- 003 lab
42_PO7_Ai_L_gr
Piotr Buczyński, dr
Aplikacje internetowe
2.08:15
10:00
WI-1- 315 lab
S1_I_L_113B
Dariusz Burak, dr inż.
Wprowadzenie do informatyki
3.08:15
10:00
WI-1- 317 lab
S1_I_L_111B
Mykhailo Fedorov, dr inż.
Programowanie 1
4.08:15
10:00
WI-1- 313 lab
S1_I_L_222A
Jacek Klimaszewski, mgr inż.
Algorytmy 2
5.08:15
10:00
WI-1-301 lab
Er+_zima_1 sem
Joanna Kołodziejczyk, dr inż.
Introduction to Natural Language
6.08:15
12:00
WI-1- 302 lab
43_PO6_Ai2_L_g
Bartłomiej Małachowski, dr inż.
Aplikacje internetowe 2
7.08:15
10:00
WI-1- 215 wyk
S1_I_12_W
Grigorij Sklyar, prof.dr hab.
Algebra liniowa
8.08:15
10:00
WI-1- 308 lab
S1_I_L_112B
Grzegorz Śliwiński, dr inż.
Narzędzia inżynierskie

  WI1, WTOREK, 2022-12-06, godz: 08:30

LpGodzSalaNazwisko i imię
9.08:30
10:00
WI-1- 316 lab
S1_I_L_222B
Gerard Wawrzyniak, mgr inż.
Algorytmy 2

  WI1, WTOREK, 2022-12-06, godz: 10:15

LpGodzSalaNazwisko i imię
10.10:15
12:00
WI-1- 303 lab
S1_I_L_210A
Anna Barcz, dr inż.
Metody numeryczne
11.10:15
12:00
WI-1- 315 lab
S1_I_L_121B
Dariusz Burak, dr inż.
Wprowadzenie do informatyki
12.10:15
12:00
WI-1- 300 lab
S1_I_L_214A
Leszek Drobiazgiewicz, dr inż.
Metody numeryczne
13.10:15
12:00
WI-1- 317 lab
S1_I_L_121A
Mykhailo Fedorov, dr inż.
Programowanie 1
14.10:15
12:00
WI-1- 309 lab
S1_I_L_334
Przemysław Klęsk, dr hab.inż.
Sztuczna inteligencja
15.10:15
12:00
WI-1- 313 lab
S1_I_L_332
Jacek Klimaszewski, mgr inż.
Sztuczna inteligencja
16.10:15
12:00
WI-1- 316 lab
S1_I_L_320
Joanna Kołodziejczyk, dr inż.
Sztuczna inteligencja
17.10:15
12:00
WI-1- 307 lab
S1_I_L_331
Maciej Roszkowski, dr inż.
Sieci komputerowe
18.10:15
12:00
WI-1- 304 lab
S1_I_L_123B
Krzysztof Siedlecki, dr inż.
Programowanie 1
19.10:15
12:00
WI-1- 215 wyk
S1_I_11_W
Grigorij Sklyar, prof.dr hab.
Algebra liniowa
20.10:15
12:00
WI-1- 308 lab
S1_I_L_321
Grzegorz Śliwiński, dr inż.
Sieci komputerowe
21.10:15
12:00
WI-1- 208 lab
S1_I_L_214B
Gerard Wawrzyniak, mgr inż.
Algorytmy 2
22.10:15
12:00
WI-1- 310 lab
S1_I_L_222B
Sławomir Wernikowski, mgr inż.
Systemy operacyjne
23.10:15
12:00
WI-1- 011 lab
S1_I_L_120A
Włodzimierz Wysocki, dr inż.
Wprowadzenie do informatyki

  WI1, WTOREK, 2022-12-06, godz: 12:15

LpGodzSalaNazwisko i imię
24.12:15
14:00
WI-1- 011 lab
S1_I_L_115B
Dariusz Burak, dr inż.
Wprowadzenie do informatyki
25.12:15
14:00
WI-1- 300 lab
S1_I_L_214B
Leszek Drobiazgiewicz, dr inż.
Metody numeryczne
26.12:15
14:00
WI-1- 303 lab
S1_I_L_114A
Mykhailo Fedorov, dr inż.
Programowanie 1
27.12:15
14:00
WI-1- 200 aud
S1_I_A_121
Mateusz Firkowski, dr
Algebra liniowa
28.12:15
14:00
WI-1- 309 lab
S1_I_L_322
Przemysław Klęsk, dr hab.inż.
Sztuczna inteligencja
29.12:15
14:00
WI-1- 313 lab
S1_I_L_330
Jacek Klimaszewski, mgr inż.
Sztuczna inteligencja
30.12:15
14:00
WI-1- 316 lab
S1_I_L_321
Joanna Kołodziejczyk, dr inż.
Sztuczna inteligencja
31.12:15
16:00
WI-1- 302 lab
43_PO6_Ai2_L_g
Bartłomiej Małachowski, dr inż.
Aplikacje internetowe 2
32.12:15
14:00
WI-1- 315 lab
S1_I_L_335
Patryk Pazura, mgr inż.
Zarządzanie informacją 2
33.12:15
14:00
WI-1- 307 lab
S1_I_L_333
Maciej Roszkowski, dr inż.
Sieci komputerowe
34.12:15
14:00
WI-1- 013 wyk
S2_I_SKZ_3 sem
Wojciech Sałabun, dr inż.
Systemy wspomagania decyzji
35.12:15
14:00
WI-1- 308 lab
S1_I_L_332
Grzegorz Śliwiński, dr inż.
Sieci komputerowe
36.12:15
14:00
WI-1- 317 lab
S1_I_L_212A
Sławomir Wernikowski, mgr inż.
Systemy operacyjne
37.12:15
14:00
WI-1- 310 lab
S1_I_L_122B
Włodzimierz Wysocki, dr inż.
Wprowadzenie do informatyki

  WI1, WTOREK, 2022-12-06, godz: 14:15

LpGodzSalaNazwisko i imię
38.14:15
16:00
WI-1- 307 lab
S1_I_L_111B
Krzysztof Bogusławski, dr inż.
Narzędzia inżynierskie
39.14:15
16:00
WI-1- 011 lab
S1_I_L_125B
Dariusz Burak, dr inż.
Wprowadzenie do informatyki
40.14:15
16:00
WI-1- 200 aud
S1_I_A_114
Mateusz Firkowski, dr
Algebra liniowa
41.14:15
16:00
WI-1- 206 sem
S1_I_420_Pd_S
Tomasz Hyla, dr hab.inż.
Pracownia dyplomowa
42.14:15
16:00
WI-1- 309 lab
Er+_zima_1 sem
Przemysław Klęsk, dr hab.inż.
Artificial Intelligence (wi)
43.14:15
16:00
WI-1- 313 lab
S1_I_L_212A
Jacek Klimaszewski, mgr inż.
Metody numeryczne
44.14:15
16:00
WI-1- 129 lek
SJO/WI/s.5/Len
Artur Lenart, mgr
Język angielski 2
45.14:15
16:00
WI-1- 315 lab
S2_I_SKZ_3 sem
Wojciech Sałabun, dr inż.
Systemy wspomagania decyzji
46.14:15
16:00
WI-1- 308 lab
S1_I_L_121A
Grzegorz Śliwiński, dr inż.
Narzędzia inżynierskie
47.14:15
16:00
WI-1- 208 lab
S1_I_L_214A
Gerard Wawrzyniak, mgr inż.
Algorytmy 2
48.14:15
16:00
WI-1- 310 lab
S1_I_L_222A
Sławomir Wernikowski, mgr inż.
Systemy operacyjne

  WI1, WTOREK, 2022-12-06, godz: 16:15

LpGodzSalaNazwisko i imię
49.16:15
19:00
WI-1- 315 lab
PO8_Nmi1_L
Valerii Korobov, prof., dr.hab.
Nowoczesne metody informatyki 1
50.16:15
18:00
WI-1- 313 lab
S1_I_L_333
Patryk Pazura, mgr inż.
Zarządzanie informacją 2
51.16:15
18:00
WI-1- 307 lab
S1_I_L_334
Maciej Roszkowski, dr inż.
Sieci komputerowe
52.16:15
18:00
WI-1- 200 wyk
S2_I_SKZ_3 sem
Przemysław Różewski, dr hab.inż.
Przetwarzanie danych semantycznych
53.16:15
18:00
WI-1- 308 lab
S1_I_L_114A
Grzegorz Śliwiński, dr inż.
Narzędzia inżynierskie
54.16:15
18:00
WI-1- 310 lab
S1_I_L_223A
Sławomir Wernikowski, mgr inż.
Systemy operacyjne

  WI1, WTOREK, 2022-12-06, godz: 18:15

LpGodzSalaNazwisko i imię
55.18:15
20:00
WI-1- 215 wyk
Mszs.1_1 sem._
Joanna Banaś, dr
Matematyka stosowana ze statystyką 1
56.18:15
20:00
WI-1- 316 lab
S2_I_SKZ_3 sem
Przemysław Różewski, dr hab.inż.
Przetwarzanie danych semantycznych