Logo ZUT Uczelnia powstała w wyniku połączenia Akademii Rolniczej w Szczecinie i Politechniki Szczecińskiej

Ankieta studenta/doktoranta - semestr zimowy 2019/2020

LpWydziałWypełnioneOczekiwane[%]
1WEkon38071040136,6%
2WNoZiR1890626430,17%
3WI63442727523,26%
4WE26891387519,38%
5WBiHZ27891460719,09%
6WTMiT871532916,34%
7WIMiM26931825214,75%
8WKSiR1385995513,91%
9WTiICh991753713,15%
10WBiA31022405812,89%

 

Wyniki archiwalne

icon Wyniki ankietyzacji 2018-2019 semestr letni [65.2K] icon Wyniki ankietyzacji 2018-2019 semestr zimowy [67.9K]