Formularz wyszukiwania
Zaloguj
Logo ZUT Uczelnia powstała w wyniku połączenia Akademii Rolniczej w Szczecinie i Politechniki Szczecińskiej
--

WI1, ŚRODA, 2018-10-24, godz: 08:15

LpGodzSalaNazwisko i imię
1.08:15
10:00
WI-1- 315 lab
S1_I_L_220 B
Anna Barcz dr inż.
Metody numeryczne
2.08:15
10:00
WI-1- 309 lab
BP6_Psiai_L_36
Artur Karczmarczyk mgr inż.
Programowanie systemów i aplikacji
3.08:15
10:00
WI-1- 200 wyk
S2_I_W_16
Magdalena Krakowiak dr inż.
Metody projektowania systemów
4.08:15
10:00
WI-1- 307 lab
S1_I_L_211 B
Witold Maćków dr inż.
Systemy operacyjne I
5.08:15
10:00
WI-1- 313 lab
S1_I_L_212 A
Krzysztof Makles dr inż.
Sieci komputerowe i telekomunikacyjne
6.08:15
10:00
WI-1- 011 lab
S1_I_L_111 B
Krzysztof Małecki dr inż.
Wprowadzenie do informatyki
7.08:15
10:00
WI-1- 003 lab
S1_I_L_112 A
Marcin Pluciński dr inż.
Narzędzia inżynierskie
8.08:15
10:00
WI-1- 308 pro
Er+_zima_1 sem
Łukasz Radliński dr
Software engineering (wi)
9.08:15
10:00
WI-1- 317 lab
S1_I_L_116 A
Wojciech Sałabun mgr inż.
Narzędzia inżynierskie

WI1, ŚRODA, 2018-10-24, godz: 10:15

LpGodzSalaNazwisko i imię
10.10:15
12:00
WI-1- 215 wyk
S1_I_W_11
Joanna Banaś dr
Matematyka stosowana ze statystyką 1
11.10:15
12:00
WI-1- 315 lab
S1_I_L_220 A
Anna Barcz dr inż.
Metody numeryczne
12.10:15
12:00
WI-1- 316 lab
S1_I_L_222 A
Aneta Bera mgr inż.
Metody numeryczne
13.10:15
12:00
WI-1- 308 lab
S1_I_L_223 A
Leszek Drobiazgiewicz dr inż.
Metody numeryczne
14.10:15
12:00
WI-1- 317 lab
PO2_ZJO_L_32A
Luiza Fabisiak dr inż.
Zapewnienie jakości oprogramowania
15.10:15
12:00
WI-1- 302 lab
S2_I_L_14 A
Joanna Kołodziejczyk dr inż.
Metody sztucznej inteligencji
16.10:15
12:00
WI-1- 200 lab
S2_I_L_16 A
Magdalena Krakowiak dr inż.
Metody projektowania systemów
17.10:15
12:00
WI-1- 206 aud
S1_I_A_123
Małgorzata Machowska-Szewczyk dr
Matematyka stosowana ze statystyką 1
18.10:15
12:00
WI-1- 307 lab
S1_I_L_223 B
Witold Maćków dr inż.
Struktury danych i złożoność
19.10:15
12:00
WI-1- 313 lab
S1_I_L_221 B
Krzysztof Makles dr inż.
Sieci komputerowe i telekomunikacyjne
20.10:15
12:00
WI-1- 011 lab
S1_I_L_125 A
Krzysztof Małecki dr inż.
Wprowadzenie do informatyki
21.10:15
12:00
WI-1- 003 lab
Er+_zima_1 sem
Marcin Pluciński dr inż.
Software for engineering calculations
22.10:15
12:00
WI-1- 310 lab
S1_I_L_222 B
Marcin Prys mgr inż.
Inżynieria systemów informacyjnych
23.10:15
12:00
WI-1- 303 lab
S1_I_L_125 B
Wojciech Sałabun mgr inż.
Narzędzia inżynierskie
24.10:15
12:00
WI-1- 309 lab
S1_I_L_34B
Dariusz Sychel mgr inż.
Modelowanie i symulacja systemów
25.10:15
12:00
WI-1- 129 sem
S1_IC_S_36
Bożena Śmiałkowska dr hab.
Seminarium dyplomowe

WI1, ŚRODA, 2018-10-24, godz: 12:15

LpGodzSalaNazwisko i imię
26.12:15
14:00
WI-1- 200 aud
S1_I_A_113
Joanna Banaś dr
Matematyka stosowana ze statystyką 1
27.12:15
14:00
WI-1- 315 lab
S1_I_L_210 B
Anna Barcz dr inż.
Metody numeryczne
28.12:15
14:00
WI-1- 010 lab
BP2_Pg1_L_32A
Piotr Bartków mgr
Projektowanie grafiki I
29.12:15
14:00
WI-1- 313 lab
S1_I_L_213 A
Aneta Bera mgr inż.
Metody numeryczne
30.12:15
14:00
WI-1- 309 lab
S1_I_L_214 B
Włodzimierz Chocianowicz mgr inż.
Struktury danych i złożoność
31.12:15
14:00
WI-1- 308 lab
S1_I_L_214 A
Leszek Drobiazgiewicz dr inż.
Metody numeryczne
32.12:15
14:00
WI-1- 302 lab
S2_I_L_16 B
Joanna Kołodziejczyk dr inż.
Metody sztucznej inteligencji
33.12:15
14:00
WI-1- 129 wyk
S1_I_PO3_MPHD_
Magdalena Krakowiak dr inż.
Metody projektowania hurtowni danych
34.12:15
14:00
WI-1- 206 aud
S1_I_A_112
Małgorzata Machowska-Szewczyk dr
Matematyka stosowana ze statystyką 1
35.12:15
14:00
WI-1- 307 lab
S1_I_L_211 A
Witold Maćków dr inż.
Systemy operacyjne I
36.12:15
14:00
WI-1- 317 lab
S1_I_L_213 B
Krzysztof Makles dr inż.
Sieci komputerowe i telekomunikacyjne
37.12:15
14:00
WI-1- 011 lab
S1_I_L_116 A
Krzysztof Małecki dr inż.
Wprowadzenie do informatyki
38.12:15
14:00
WI-1- 128 wyk
S1_I_PO3_MIiOM
Piotr Piela dr inż.
Metody identyfikacji i oceny modeli
39.12:15
14:00
WI-1- 316 lab
S1_I_L_111 B
Marcin Pluciński dr inż.
Narzędzia inżynierskie
40.12:15
14:00
WI-1- 310 lab
S1_I_L_211 B
Marcin Prys mgr inż.
Inżynieria systemów informacyjnych
41.12:15
14:00
WI-1- 303 pro
Er+_zima_1 sem
Łukasz Radliński dr
Cloud programming (wi)
42.12:15
14:00
WI-1- 300 lab
PO2_Ztiwsi_L_2
Przemysław Różewski dr hab.inż.
Zastosowanie technologii internetowych
43.12:15
14:00
WI-1- 304 lab
S1_I_L_114 B
Wojciech Sałabun mgr inż.
Narzędzia inżynierskie

WI1, ŚRODA, 2018-10-24, godz: 14:15

LpGodzSalaNazwisko i imię
44.14:15
16:00
WI-1- 200 aud
S1_I_A_122
Joanna Banaś dr
Matematyka stosowana ze statystyką 1
45.14:15
16:00
WI-1- 300 lab
S1_IC_L_21 B
Piotr Buczyński dr
Inżynieria systemów informatycznych II
46.14:15
16:00
WI-1- 303 lab
lato_S2_I_L_14
Larisa Dobryakova dr inż.
Analiza danych i eksperyment badawczy
47.14:15
16:00
WI-1- 302 lab
S2_I_L_16 A
Joanna Kołodziejczyk dr inż.
Metody sztucznej inteligencji
48.14:15
16:00
WI-1- 316 lab
S1_I_PO3_MPHD_
Magdalena Krakowiak dr inż.
Metody projektowania hurtowni danych
49.14:15
16:00
WI-1- 206 aud
S1_I_A_121
Małgorzata Machowska-Szewczyk dr
Matematyka stosowana ze statystyką 1
50.14:15
16:00
WI-1- 307 lab
S1_I_L_221 A
Witold Maćków dr inż.
Systemy operacyjne I
51.14:15
16:00
WI-1- 313 lab
S1_I_PO3_PMKKD
Dorota Majorkowska-Mech dr
Podstawy matematyczne korekcyjnego
52.14:15
16:00
WI-1- 011 lab
S1_I_L_223 A
Krzysztof Makles dr inż.
Sieci komputerowe i telekomunikacyjne
53.14:15
16:00
WI-1- 007 lab
S1_IC_L_21 A
Mirosława Marciniak dr
Technologie webowe
54.14:15
16:00
WI-1- 317 lab
S1_I_PO1_PW_L_
Marek Pałkowski dr hab.inż.
Programowanie współbieżne - Przedmiot
55.14:15
16:00
WI-1- 309 lab
S1_I_PO2_LaTeX
Małgorzata Pelczar dr
LaTeX - system składu tekstów
56.14:15
16:00
WI-1- 315 lab
S1_I_PO3_MIiOM
Piotr Piela dr inż.
Metody identyfikacji i oceny modeli
57.14:15
16:00
WI-1- 308 lab
S1_I_PO1_MPB_L
Marcin Prys mgr inż.
Modelowanie procesów biznesowych
58.14:15
16:00
WI-1- 129 wyk
PO2_Ztiwsi_W_2
Przemysław Różewski dr hab.inż.
Zastosowanie technologii internetowych
59.14:15
16:00
WI-1- 304 lab
S1_I_PO1_AIwSI
Wojciech Sałabun mgr inż.
Architektura informacji w serwisach

WI1, ŚRODA, 2018-10-24, godz: 16:15

LpGodzSalaNazwisko i imię
60.16:15
18:00
WI-1- 308 lab
S1_I_L_221 A
Tomasz Klimek dr inż.
Programowanie obiektowe
61.16:15
18:00
WI-1- 007 lab
S1_IC_L_21 B
Mirosława Marciniak dr
Technologie webowe
62.16:15
18:00
WI-1- 317 lab
S1_I_PO1_PW_L_
Marek Pałkowski dr hab.inż.
Programowanie współbieżne - Przedmiot
63.16:15
18:00
WI-1- 309 lab
S1_I_PO2_LaTeX
Małgorzata Pelczar dr
LaTeX - system składu tekstów
64.16:15
18:00
WI-1- 315 lab
S1_I_PO3_MIiOM
Piotr Piela dr inż.
Metody identyfikacji i oceny modeli
65.16:15
18:00
WI-1- 128 wyk
powt._1 sem._I
Marcin Pluciński dr inż.
Inżynierskie pakiety obliczeniowe
66.16:15
18:00
WI-1- 003 lab
S1_I_L_124 B
Jan Rodziewicz-Bielewicz mgr inż.
Narzędzia inżynierskie
67.16:15
18:00
WI-1- 303 lab
S1_I_L_212 A
Przemysław Różewski dr hab.inż.
Inżynieria systemów informacyjnych
68.16:15
18:00
WI-1- 304 lab
S1_I_PO1_AIwSI
Wojciech Sałabun mgr inż.
Architektura informacji w serwisach
69.16:15
18:00
WI-1- 302 lab
S1_I_L_120 A
Tomasz Wierciński dr inż.
Programowanie 1

WI1, ŚRODA, 2018-10-24, godz: 18:15

LpGodzSalaNazwisko i imię
70.18:15
20:00
WI-1- 308 lab
S1_I_L_212 B
Tomasz Klimek dr inż.
Programowanie obiektowe
71.18:15
20:00
WI-1- 302 lab
lato_S2_I_L_14
Krzysztof Kraska dr inż.
Zaawansowane techniki programowania Java
72.18:15
20:00
WI-1- 315 lab
S1_I_PO3_MIiOM
Piotr Piela dr inż.
Metody identyfikacji i oceny modeli
73.18:15
20:00
WI-1- 307 lab
S1_I_PO4_PKG_L
Sławomir Wernikowski mgr inż.
Programowanie kart graficznych
74.18:15
20:00
WI-1- 313 lab
Er+_zima_1 sem
Tomasz Wierciński dr inż.
Java programming (wi)