Formularz wyszukiwania
Zaloguj
Logo ZUT Uczelnia powstała w wyniku połączenia Akademii Rolniczej w Szczecinie i Politechniki Szczecińskiej

Oferty pracy i praktyk

Junior Mobile Tester
HOUSE OF TALENTS

House of Talents (HoT) w NCDC (Nordic Consulting & Development Company) to kilkutygodniowy program letnich praktyk dla studentów szczecińskich i koszalińskich uczelni oraz pasjonatów programowania.

Dlaczego HOT?

Nie ma możliwości, żeby coś umieć ot tak, nigdy się tego nie ucząc. A najłatwiej uczyć się od tych, którzy już potrafią. My potrafimy i chcemy się tą wiedzą dzielić.

Filozofia projektu

Rozłożyliśmy na części pierwsze projekt komercyjny ze wszystkimi jego blaskami i cieniami,

i połączyliśmy to z oczekiwaniami studentów co do praktyk wakacyjnych. Czy można z “prawdziwej pracy” odrzucić wszystko to, co powoduje, że jest ona “poważna” i dalej się uczyć? Można!

Sednem nauki jest część wspólna obu obszarów. W House of  Talents realizujemy te założenia dodając do nich FUN.

Program praktyk- tego możesz oczekiwać

SZKOLENIA

Na początek dostajesz solidną dawkę wiedzy i wskazówek, tak abyś poczuł, że dasz radę nawet z najtrudniejszymi zadaniami!

MENTOR

Na każdym etapie praktyk towarzyszy Ci opiekun, który wspiera Cię w realizacji Twoich zadań.

ZESPÓŁ

Każdy projekt jest realizowany w kilkuosobowym samoorganizującym się zespole.To od Was zależy jaki będzie rezultat projektu i w jaki sposób do niego dojdziecie.

CODE REVIEW

Na każdym etapie dostaniesz informację o Twoich postępach, mocnych stronach i obszarach, nad którymi warto popracować.

 

HOUSE OF TALENTS 2018

TO JUŻ #3 EDYCJA HOT!

Podobnie jak poprzednio program będzie trwał przez 6 tygodni w sierpniu i wrześniu.
Pracujemy w naszym biurze w Szczecinie – na potrzeby HoT przeznaczyliśmy całe piętro, tak aby zapewnić uczestnikom komfortowe warunki.
Tak jak i poprzednio stawiamy na:

  • dobrą atmosferę,
  • zabawę,
  • kreatywną pracę.

 

Będziemy się uczyć, ale nadal pozostawimy sporo miejsca na popełnianie błędów i ich naprawianie.

W końcu to porażki uczą nas najwięcej.

Spośród doświadczonych programistów NCDC, wybraliśmy Mentorów, których zadaniem będzie uczestniczenie z Wami w codziennych standupach, wspieranie w rozwiązywaniu projektów, cotygodniowe uczestniczenie w retrospekcjach oraz prowadzenie regularnego code review.
Doświadczony Scrum Master zadba o to, abyście podczas praktyk mogli skupić się wyłącznie
na kodowaniu, tak aby realizowany projekt był zgodny z oczekiwaniami Project Ownera.
Jedyne czego nie możemy zagwarantować, to nieoczekiwanych zmian wprowadzonych przez klienta… No ale to już przecież samo życie 🙂

 

Więcej na temat House of talents znajdziesz na: https://www.ncdc.eu/career/hot/

Facebook: @NCDCHoT

Zapraszamy!

Rekrutacja trwa od 18 kwietnia do 18 czerwca. Ilość miejsc ograniczona.

PKN ORLEN S.A. rozpoczął nabór kandydatów do III edycji Programu Stażowego „Kierunek ORLEN”. Ideą programu jest przygotowanie adeptów kierunków technicznych i biznesowych do pracy w zawodzie zgodnym z wykształceniem. W tym roku oferowanych jest 25 miejsc stażowych w kilkunastu obszarach firmy.

Staż w ORLENIE jest szansą na rozpoczęcie stabilnej kariery w perspektywicznej branży. Uczestnicy będą zajmować się zadaniami merytorycznymi osadzonymi w praktyce biznesowej, dzięki czemu mają możliwość przeniesienia wiedzy z poziomu akademickiego na płaszczyznę zawodową. Poza kompetencjami specjalistycznymi, istotny jest także na rozwój kompetencji miękkich, społecznych – organizowane będą warsztaty i szkolenia dostosowane do potrzeb stażystów.

Zgłoszenia będą przyjmowane do 29 kwietnia.

Więcej szczegółów n.t. programu znaleźć można na stronach ORLEN: http://www.orlen.pl/PL/Kariera/Aktualnosci/Strony/Trwa-rekrutacja-do-Programu-Sta%C5%BCowego-Kierunek-ORLEN-2018.aspx

 

Firma FINIS Poland sp. z o.o. działająca w branży sportowej poszukuje osoby specjalizującej się w zakresie e-commerce ze szczególnym naciskiem na obsługę sklepów internetowych (audyt, bieżąca modernizacja, stały monitoring ruchu), promocję w sieci i social media, pozycjonowanie w google, wdrożenie i obsługę systemu dropshipping.

Po odbyciu praktyk możliwość zatrudnienia.

Miejsce odbywania praktyk - Szczecin/Bezrzecze.

Kontakt: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.