Formularz wyszukiwania
Logo ZUT Uczelnia powstała w wyniku połączenia Akademii Rolniczej w Szczecinie i Politechniki Szczecińskiej

Oferty pracy i praktyk

Creatuity.com

Jesteśmy międzynarodową firmą specjalizującą się we wdrożeniach e-commerce na platformie Magento dla klientów z całego świata.

Gdzie będziesz pracować?

Poszukujemy specjalistów do pracy przy projektach e-commerce w naszym biurze w Szczecinie.

Więcej informacji: creatuity.jazz.co

Jesteś studentem? Chcesz pochodzić studia z pracą? Studiujesz nauki ścisłe ? Jeśli na wszystkie
pytania odpowiedziałeś/ -aś twierdząco to zapoznaj się z naszą ofertą

Aktualnie firma TwojRobot.pl poszukuje osoby na stanowisko instruktora robotyki:

Co będziesz robić?
• Prowadzić zajęcia z robotyki
• pomagać w organizacji zajęć
• mile spędzać czas wśród ludzi o podobnych zainteresowaniach
• mieć wpływ na edukację młodych ludzi
• bawić się klockami Lego
Oferujemy:
• Szkolenie wprowadzające
• pracę w młodym zespole
• możliwość rozwoju
• elastyczne godziny pracy
Czego jeszcze wymagamy:
• podstawowych umiejętności w programowaniu
• statusu studenta
• chęci pracy z dziećmi
• miłego usposobienia, poczucia humoru
• prawo jazdy kategorii B

www.twojrobot.pl/szczecin
tel. 885 509 501

Administratorem Danych Osobowych jest Infokorade sp. z o. o. (kontakt: ul Potulicka 33a/1u, 70-234 Szczecin). Podanie danych osobowych w CV jest dobrowolne, lecz konieczne do przeprowadzenia procesu rekrutacyjnego. Konsekwencją niepodania danych osobowych będzie brak możliwości przeprowadzenia postępowania rekrutacyjnego. Dane osobowe przetwarzane będą na podstawie art. 6 ust. 1 pkt. a i c ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z 27 kwietnia 2016 r. (RODO). Przysługuje Pani/ Panu prawo dostępu do treści swoich danych osobowych oraz prawo ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, prawo do wniesienia sprzeciwu, prawo do cofnięcia zgody na ich przetwarzanie w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem. Przysługuje Pani/Panu prawo wniesienia skargi na przetwarzanie danych do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych. Dane osobowe będą przetwarzane do momentu zakończenia prowadzenia rekrutacji, nie dłużej jednak niż przez trzy miesiące od dnia przesłania CV. Za zgodą kandydatów w okresie 1 roku od zakończenia procesu rekrutacyjnego dane osobowe będą przetwarzane w kolejnych rekrutacjach prowadzonych przez administratora danych osobowych. Dane osobowe kandydatów nie będą podlegały zautomatyzowanemu przetwarzaniu. Proszę o zawarcie w aplikacji zgody o następującej treści: Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej aplikacji przez Infokorade sp. z o. o. Szczecin ul. Potulicka 33a/1u na potrzeby przeprowadzenia procesu rekrutacji. Jeśli wyraża Pan/ Pani również zgodę na przetwarzanie danych osobowych po zakończeniu procesu rekrutacyjnego na potrzeby przeszłych rekrutacji również, proszę o dostarczenie drugiej zgody o następującej treści: Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej aplikacji przez Infokorade sp. z o. o. Szczecin ul. Potulicka 33a/1u na potrzeby przyszłych procesów rekrutacji, w tym również na inne stanowiska.

Właścicielem marki SIEGLA jest firma Platforma Biznesu, która oferuje szeroką gamę profesjonalnych usług i rozwiązań informatycznych. Aktualnie poszukujemy osoby na stanowisko:

Programista C++

Zakres obowiązków:

  • merytoryczne i kreatywne wsparcie zespołu projektowego,
  • implementacja rozwiązań zgodnie z wymaganiami,
  • projektowanie i wykonywanie testów,
  • prowadzenie dokumentacji technicznej,
  • rozwój i optymalizacja istniejących rozwiązań.

Wymagania:

  • co najmniej dobra znajomość języka C++ i bibliotek STL,
  • znajomość języka C i narzędzi GNU,
  • doświadczenie w programowaniu aplikacji dla systemów GNU/Linux,
  • znajomość wzorców projektowych,
  • znajomość zasad programowania obiektowego,
  • zdolność analitycznego myślenia i szybkiego uczenia się,
  • znajomość języka angielskiego na poziomie pozwalającym sporządzanie dokumentacji.

Mile widziane:

  • doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku,
  • wiedza z zakresu protokołów sieciowych i metod integracji aplikacji,
  • znajomość Qt framework,
  • doświadczenie w pracy z narzędziami TDD.

Oferujemy:

  • przyjazną atmosferę w pracy,
  • umowę o pracę,
  • możliwość rozwoju zawodowego, szkolenia
  • atrakcyjne wynagrodzenie,
  • pracę w centrum Szczecina,
  • udział w ciekawych projektach,
  • kontakt z najnowszymi technologiami.

Oferta skierowana jest do osób z doświadczeniem na podobnym stanowisku, jednakże nie wykluczamy możliwości przeprowadzenia odpłatnego stażu/praktyk.

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 27.08.1997r. Dz. U. z 2002 r., Nr 101, poz. 923 ze zm.”

Zdobądź wiedzę wspólnie z doświadczonym zespołem administratorów i rozpocznij swoją karierę z Red Sky!
Miejsce pracy: nasze biuro w centrum Szczecina, Al. Piastów 22 (blisko akademików).
Wymiar: elastyczne godziny pracy, wymiar dostosowany do wymogów stażu lub praktyki, jednak minimum, jakie powinieneś nam poświęcić to 60 h w miesiącu.

Zakres obowiązków

  • zarządzanie stacjami roboczymi i serwerami wirtualnymi,
  • optymalizacja i wdrażanie nowych usług w środowisku testowym,
  • monitorowanie i zapewnienie poprawnego działania usług związanych z funkcjonowaniem systemów serwerowych,
  • identyfikacja i rozwiązywanie problemów sprzętowych, przeprowadzanie aktualizacji, wprowadzanie usprawnień i rozbudowa środowisk.

Wymagania

  • znajomość sprzętu komputerowego i podstawowego sprzętu sieciowego,
  • umiejętność konfiguracji i zarządzania serwerami z systemami Linux (np Debian),
  • znajomość języka angielskiego
  • umiejętność jasnej komunikacji i sprawnej współpracy w zespole,
  • mile widziane pozytywne nastawienie: „chcieć, to móc”,
  • zaangażowanie i chęć samodoskonalenia się, inicjatywa.

Oferujemy

  •   atrakcyjne wynagrodzenie
  •   poznanie procesów i procedur obsługi środowiska IT
  •   poznanie współczesnych narzędzi używanych przez administratorów
  •   praca w środowisku rozproszonym administrowanym zdalnie
  •   możliwość poznania naszego procesu zarządzania środowiskami serwerowymi
  •   możliwość konfrontacji z ciekawymi rozwiązaniami open-source’owymi
  •   możliwość automatyzacji zadań przy użyciu ulubionych języków skryptowych
  •   możliwość nauki i zdobywania doświadczenia z zakresu zaawansowanych technologii internetowych,
  •   naukę podstaw wirtualizacji zasobów,
  •   pracę w młodym start-up’owym zespole
  •   możliwość kontynuowania współpracy po okresie praktyki/stażu

Zainteresowany? Aplikuj !

Zastrzegamy sobie prawo do kontaktu tylko z wybranymi Kandydatami.

Prosimy o załączenie do aplikacji klauzuli: “Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. 2016 r. poz. 922). “

IT Internship Offer